Marka

 

Marka Nortberg powstała w 2011 roku i w krótkim czasie stała się czołowym dostawcą okapów kuchennych za pośrednictwem serwisów internetowych. Bez wątpienia stanowi to wyraz uznania ze strony usatysfakcjonowanych klientów ale także dowód na to, że jesteśmy jedną z dynamiczniej rozwijających się firm sprzedających okapy kuchenne w Polsce.

Marka Nortberg zawdzięcza to osiągnięcie stosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Łączymy bowiem nie tylko funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo proponowanych przez nas produktów ale także najwyższą jakość oraz przystępne ceny. W swoich działaniach kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych klientów. Z tego powodu okapy naszej marki są ciągle ulepszane w taki sposób, aby jak najlepiej wpasować się w trendy panujące na świecie, a nawet wyprzedzać je dzięki współpracy z najlepszymi projektantami i wizjonerami. Nasze okapy posiadają nie tylko unikalny design, ale także wyposażone są w opatentowane systemy przepływu powietrza co sprawia że są jednymi z najcichszych okapów na rynku. Oferowane przez nas produkty cechuje niezawodność, nowoczesna forma, energooszczędność oraz zgodność z wszelkimi dyrektywami Unii Europejskiej. Lojalność wobec nabywców traktujemy jako gwarant sukcesu, co skutkuje z roku na rok coraz większą liczbą usatysfakcjonowanych klientów.

Dewizę marki Nortberg stanowi nie tylko doskonała jakość oferowanych produktów, ale także profesjonalna obsługa klientów na szczeblu zamówień i dostaw oraz serwisu (zarówno w trakcie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu). Każdy klient traktowany jest przez nas w sposób wyjątkowy i indywidualny. Wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom, przez co jesteśmy postrzegani na rynku jako godny zaufania partner biznesowy. Nasze okapy kuchenne mają za zadanie przede wszystkim bezpiecznie służyć użytkownikom, dlatego ogromną wagę przykładamy do współpracy z najbardziej wykwalifikowanymi specjalistami w tej dziedzinie oraz pełnego wykorzystania ich możliwości. Markę Nortberg cechuje nie tylko rzetelność i wiarygodność, ale także odpowiedzialność, szybki i dynamiczny rozwój oraz profesjonalizm na każdym szczeblu naszej działalności, co zdecydowanie odróżnia nas od pozostałych marek.

W asortymencie marki Nortberg znalazły się różne rodzaje okapów kuchennych: okapy kominowe (zwane też przyściennymi), okapy narożne, okapy wyspowe, okapy szufladowe, okapy podszafkowe oraz okapy uchylne. Wszystkie z wymienionych okapów zostały zaprojektowane z największą starannością i z najlepszego rodzaju surowców, w tym wysokogatunkowej stali nierdzewnej czy szkła hartowanego. Ich modele posiadają nowoczesny wygląd, dzięki czemu przypadną do gustu nawet największym estetom i świetnie sprawdzą się w każdej kuchni. Wszystkie z nich powstały dzięki współpracy z najbardziej uzdolnionymi i znanymi projektantami, dlatego zaskakują nie tylko nowoczesną formą i ciekawym, niespotykanym dotąd na polskim rynku designem jak również niskim poziomem hałasu w czasie pracy.

Zainteresowany?
Zamów już dziś!

Przejdź do sklepu

okapy wyspowe

Ofertę firmy NORTBERG stanowią różne rodzaje okapów kuchennych: okapy kominowe, okapy narożne, okapy wyspowe, okapy szufladowe oraz okapy podszafkowe.

Wszystkie okapy zostały zaprojektowane z największą starannością i wykonane z najlepszego rodzaju surowców.

okapy
sufitowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okapów sufitowych.

przejdź do sklepu