TechnologiaIdea

To dzięki niej stale tworzymy i ulepszamy nasze produkty z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach.

Innovation / Innowacja - prowadzi nas w kierunku coraz bardziej bardziej zaawansowanych celów i projektów, dzięki którym nasze produkty stają się coraz lepsze.

Design / Wygląd - pozwala nam stale tworzyć eleganckie, wyszukane modele, które są częścią naszej duszy, uczuć oraz miłości do pięknych produktów.

Ecology / Ekologia - jest ważnym elementem, o którym zawsze pamiętamy przy tworzeniu nowych okapów kuchennych, ponieważ mogą się one przyczynić do poprawy stanu środowiska oraz harmonicznego życia z naturą.

Air / Powietrze - jest najważniejszym składnikiem życia, dlatego jego jakość oraz czystość są nieodłącznym elementem każdego naszego produktu.

BIOSKYtechnology

Nowy system oczyszczania powietrza. Innowacja, skuteczność, bezpieczeństwo.

Kuchenne zapachy, opary, dym, pyłki, zarodniki, bakterie i wirusy są eliminowane w sposób naturalny, poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii.

Bez niebezpiecznych emisji. Bez potencjalnych szkodliwych jonów, które są niebezpieczne dla zdrowia, bez ozonu i promieni UV.

Opatentowany system opierający się na wykorzystaniu wysokiej temperatury ma na celu poprawę jakości powietrza wewnątrz domu w łatwy, bezpieczny i skuteczny sposób.

Skuteczny wobec

  • -zapachów
  • -wirusów
  • -bakterii
  • -grzybom
  • -pleśnii-zarodników-ozonu
  • -kurzu oraz allergenom
  • -sierści zwierzęcej

Zalety

  • -wysoka wydajność oraz efektywność
  • -niskie zużycie energii
  • -brak filtrów

DEOtech

Kliknij i poczuj świeżość.

Pierwsze na świecie okapy kuchenne z możliwością odświeżania powietrza dzięki wbudowanemu systemowi.

Po gotowaniu, sprzątaniu kuchni lub w chwili, gdy czujesz potrzebę, aby odświeżyć pomieszczenie, wystarczy aktywować funkcję Deotech emitującą bezpośrednio z okapu świeże, wolne od nieprzyjemnych zapachów powietrze.

W swojej ofercie posiadamy kilka unikalnych zapachów, które mogą być w łatwy sposób wymieniane i zastępowane nowymi.

Dostępne zapachy:
-deep clean
-light breeze
-house scent

Supersilent

Maksymalna wydajność przy niskim poziomie hałasu.

Nowy tłumik montowany na wylocie turbiny jest w stanie zmniejszyć hałas generowany przez przepływ powietrza.
Można go zamontować i zdemontować w każdym czasie. Wykonany z materiałów pochłaniających hałas, ogranicza go o 25%, nie wpływając przy tym na wydajność okapu.Opatentowany system opierający się na wykorzystaniu wysokiej temperatury ma na celu poprawę jakości powietrza wewnątrz domu w łatwy, bezpieczny i skuteczny sposób.

Hotair

Funkacja Hotair, dzięki której powietrze jest ogrzewane przez światła podczerwieni najnowszej generacji. Pozwala utrzymać ciepło potrawy pozostawionej na wyłączonej płycie przez długi czas, bez dalszego gotowania i ponownego używania naczyń. Higieniczna i wygodna, funkcja Hotair opiera się na tych samych zasadach, które wykorzystuje się w wielu systemach profesjonalnej gastronomii do utrzymania przez długi czas jedzenia w odpowiedniej temperaturze.

Ecoenergysaving

Nowy system sterowania falownika czyni nasz produkt o niskim zużyciu energii.

Wysoka klasa efektywności dla małej mocy w okapach kuchennych już teraz jest rzeczywistością. Wraz z nowym systemem sterowania falownika na zużycie mocy tradycyjnego okapu kuchennego jest znacznie zmniejszona, w zależności od prędkości pomiędzy 30% a 70%.Modele wyposażone w nowe systemy małej mocy znajdują się w klasie o najwyższym poziomie efektywności energetycznej.

Hiperformance

Wszystkie nasze okapy posiadają turbiny o wydajności 850m3/h.

Dzięki tym turbinom nasze okapy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie świeżość w kuchni.

Hi-tech components

Smart Control

Zaawansowany i szeroki ekran dotykowy pozwala, poprzez szereg ikon, na sterowanie funkcjami okapu, jak również na wiele praktycznych zastosowań, takich jak funkcja timera, czujnik wymiany filtra, prędkość okapu itd.Jego wygląd można dowolnie konfigurować. Dostępnych jest kilka różnych wersji.

Sensor

Jest on dostępny jako czujnik obecności, który automatycznie uaktywnia światło ułatwiając operacje gotowania, gdy tylko jesteśmy w pobliżu okapu. Kiedy zaś oddalimy się od okapu, światło wyłączy się po chwili w sposób automatyczny.

Radio system

Zintegrowany system do słuchania radia FM tworzy w kuchni miłą i relaksującą atmosferę. Dwa głośniki indukcyjne zapewniają odpowiednią jakość dźwięku z maksymalną niezawodnością. System jest całkowicie zabezpieczony przed oparami tłuszczu oraz parą wodną.

Hi-filter

Nowa i ulepszona generacja filtrów (dawniej były to filtry węglowe), które są mocowane do filtróaluminiowych.Zarówno filtry Hi-filter oraz aluminiowe można myć w zmywarce lub ręcznie.Filtr Hi-filter regeneruje się poprzez przesączenie, a następnie umieszczenie go w piekarniku na 15 min w temperaturze 100 stopni.Ten cykl można powtarzać kilkanaście razy w celu zapewnienia czystości filtrów. Każdego filtru można używać nawet 3 lata, zamiast od 4 do 6 miesięcy przy użyciu tradycyjnych filtrów węglowych.

Technologia LED

Jest to nowa generacja oświetlenia, która charakteryzuje się czystą oraz jasną barwą. Dzięki temu dają zdecydowanie lepsze światło oraz są dużo bardziej odporne na warunki zewnętrzne od tradycyjnego oświetlenia halogenowego oraz żarówkowego.

Każdy okap kuchenny marki Nortberg jest wyposażony w oświetlenie LED, która wyróżnia znikoma awaryjność, wysoka odporność na wahania napięcia oraz komfortowe światło bez pulsacji. Ich żywotność to około 100000h. Co więcej światło jest bezpieczne dla oczu i ich nie męczy.

Łatwy w czyszczeniu

Okapy kuchenne marki Nortberg są wykonane z najwyższej jakości blach nierdzewnych. W przypadku okapów lakierowanych wykorzystujemy lakiery włoskiej renomowanej firmy, dzięki czemu konserwacja okapu jest łatwa i nie wpływa negatywnie na materiał, z którego okap został wykonany.

Zainteresowany?
Zamów już dziś!

Przejdź do sklepu

okapy wyspowe

Ofertę firmy NORTBERG stanowią różne rodzaje okapów kuchennych: okapy kominowe, okapy narożne, okapy wyspowe, okapy szufladowe oraz okapy podszafkowe.

Wszystkie okapy zostały zaprojektowane z największą starannością i wykonane z najlepszego rodzaju surowców.

okapy
sufitowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okapów sufitowych.

przejdź do sklepu